КОМПЛЕКСНЕ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ

ДОБРОВІЛЬНЕ КОМПЛЕКСНЕ СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОНОМ ТА ПО УКРАЇНІ

Договори добровільного комплексного страхування для подорожуючих за кордоном та Україною передбачають страхування медичних витрат під час подорожі (туристичної, включаючи заняття екстремальними видами спорту, робота за наймом, спортивні тренування та змагання) та страхування від нещасних випадків. 

Договір страхування подорожуючих за кордоном відповідає встановленим вимогам посольств країн світу, включаючи держави Шенгенської зони.

Страхування медичних витрат

 При раптовому розладі здоров’я  застрахованої особи страхова компанія відшкодовує витрати (згідно обраної програми страхування та в межах страхової суми) на надання послуг: швидкої медичної допомоги, транспортування до медичного закладу; з лікування та забезпечення необхідними медикаментами; екстреної медичної евакуації в Україну, з репатріації тіла, а також послуги телефонного зв’язку  тощо.

 Страхування від нещасних випадків 

 При настанні нещасного випадку із застрахованою особою, страхова компанія відшкодовує заподіяну шкоду в межах страхової суми. Наслідком нещасного випадку може бути: тимчасовий розлад здоров’я; встановлення первинної інвалідності; смерть застрахованої особи.

Організація надання медичних та інших послуг здійснюється міжнародною асистуючою компанією Smile Service, яка має розгалужену мережу представництв по всьому світу. 

 Договір страхування можна укласти як на період однієї поїздки терміном від одного дня до одного року, так i на здійснення багаторазових подорожей.

 Для укладання договору страхування необхідно надати такі документи:

  • Закордонний паспорт громадянина України;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Проїзний документ (для дитини).
  • Для замовлення послуги, звяжіться з нами по тел: (412)46-64-50, або заповніть форму
ОБОВ'ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Це  вид страхування є обов’язковим згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» .

Існують і додаткові програми страхування: 
• Обов‘язкове страхування + добровільне страхування відповідальності власників транспортних засобів
• Водій за кермом – добровільне страхування життя та здоров’я  від нещасного випадку.

Хто може бути страхувальником 
Страхувальниками можуть бути фізичні та юридичні особи 

Страховий випадок 
Страховим випадком є подія, внаслідок якої завдано шкоди третім особам під час ДТП,   що сталася за участю забезпеченого транспортного засобу, і внаслідок якої настає цивільно–правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована за договором.

Страхові суми 
Обов’язковий ліміт відповідальності Страховика за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить 100 000 грн. на одного потерпілого, але не більше 250 000 грн. за одним страховим випадком.
При завданні шкоди життю та здоров’ю потерпілих обов’язковий ліміт відповідальності становить 200 000 грн. на кожного потерпілого.

Територія дії договору — територія України

Начало формы

Для замовлення послуги, звяжіться з нами по тел: (412)46-64-50, або заповніть форму

ОБОВ'ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ НАЗЕМНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ТЕРИТОРІЇ КРАЇН - ЧЛЕНІВ МІЖНАРОДНОЇ СИСТЕМИ АВТОМОБІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ «ЗЕЛЕНА КАРТКА

При виїзді за межі України власник транспортного засобу зобов’язаний мати чинний договір міжнародного страхування, засвідчений відповідним уніфікованим страховим сертифікатом (полісом) «Зелена картка», що гарантує покриття витрат, що виникли внаслідок  завдання власником транспортного засобу шкоди майну, життю або здоров’ю третіх осіб. 

Територія дії договору — територія держав, зазначених у страховому полісі, на умовах, встановлених у цих державах відповідно до угод, укладених Моторним (транспортним) страховим бюро України з відповідними уповноваженими організаціями інших держав зі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Строк страхування — від 15 днів до одного року. 

Вартість страхування 
Розмір страхового платежу встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від строку страхування, території дії договору, типу транспортного засобу тощо. 

Усі збитки потерпілим особам компенсуються у розмірах, встановлених законодавством країни, в якій сталася ДТП. 

Перелік осіб, допущених до керування за полісом, не обмежений. 

!!! На страхування не приймаються транспортні засоби, зареєстровані в інших державах.
 

У яких країнах діє система «Зелена картка» 
«Зелена картка» необхідна Вам для в’їзду до наступних країн:

 Австрія

 Ірландія

 Росія

 Албанія

 Іспанія

 Румунія

 Андорра

 Італія

 Сербія

 Білорусь

 Кіпр

 Словенія

 Бельгія

 Латвія

 Словацька Республіка

 Болгарія

 Литва

 Туніс

 Боснія та Герцеговина

 Люксембург

 Туреччина

 Великобританія

 Мальта

 Україна

 Угорщина

 Марокко

 Фінляндія

 Німеччина

 Молдова

 Франція

 Греція

 Македонія

 Хорватія

 Данія

 Нідерланди

 Чеська Республіка

 Ізраїль

 Норвегія

 Швейцарія

 Іран

 Португалія

 Швеція

 Ірак

 Польща

 Естонія

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕВІЗНИКА ПРИ ЗДІЙСНЕННІ МІЖНАРОДНИХ АБО ВНУТРІШНІХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ НАЗЕМНИМ ТРАНСПОРТОМ (СМR/ТТН)

Від яких ризиків проводиться страхування 
Страхування проводиться на випадок: 
• Фізичного пошкодження, загибелі, втрати вантажу під час перевезення внаслідок ДТП, перекидання, пожежі, розкрадання вантажу;  
• Фінансових збитків за прострочення у доставці вантажу, видачі вантажу неправомірному одержувачеві; 
• Настання відповідальності за збитки, заподіяні вантажем майну, життю або здоров’ю третіх осіб; 
• Втрати, загибелі або пошкодження трейлера або контейнера власника; 
• Настання відповідальності страхувальника перед власником трейлера або контейнера, що виникла внаслідок втрати, загибелі або пошкодження трейлера або контейнера; 
• Додаткових витрат автоперевізника (експедитора) вантажу з розслідування обставин страхового випадку, захисту інтересів страхувальника у судових та арбітражних органах, а також розумно проведених витрат на запобігання або зменшення збитків, відповідальність за які покладається на перевізника (у тому числі сортування, перепакування, реалізацію пошкодженого внаслідок аварії вантажу). 

Вартість страхування

 

При страхуванні відповідальності міжнародного та внутрішнього українського перевізника страховий платіж розраховується на 1 транспортну одиницю (тягач). Загальний страховий платіж залежить від кількості транспортних засобів, що беруть участь у перевезені. Під час укладання договору страхування фіксуються усі погоджені на початок дії договору умови, зокрема, дані щодо реєстраційних номерів транспортних засобів. 
Договір страхування може укладатися на разове перевезення вантажу, на строк до 1 року і діяти на території, напрямку або у рамках маршруту перевезення, зазначених у договорі.

  • Для замовлення послуги, звяжіться з нами по тел: (412)46-64-50, або заповніть форму